Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

UK - Butterflies LTD non profit organisation                REGISTERED AT UK Register of Learning Providers

Registration number of Learning Providers in the UK (UKPRN) is 10066595

O nas:


Organizacja non profit dla Polonii z okręgu North - West (okręg konsularny Manchester). UK – Butterflies LTD jako non profit organizacja działa nieformalnie na terenie Bradford od 2011 roku, a formalnie została zarejestrowana w Companies House 4 września 2013 roku.

W marcu 2016 roku decyzją zarządu oraz członków została zmieniona nazwa z UK Butterfly Child In Need LTD na UK – Butterflies LTD wskazując jednocześnie, że nasz obszar pracy wykracza poza pracę z dziećmi.


UK – Butterflies LTD jest jedyną polską instytucją non profit w Bradford realizującą działania z pogranicza prawa rodziny, obszaru socjalnego, wsparcia i integracji społecznej oraz polityki zatrudnienia. Od marca 2016r. UK – Butterflies LTD poszerzyło zakres swoich działań o pomoc ofiarom przemocy domowej, osobom, które mają problemy z social service. Organizacja współpracuje z fachowcami, profesjonalistami oraz organizacjami, które z pasją pomagają osobom potrzebującym wsparcia. Naszymi klientami są także osoby potrzebujące pomocy, które mają trudności w odnalezieniu się w nowym otoczeniu oraz osoby, które borykają się z wieloma problemami wynikającymi z życia na obczyźnie tj. sprawy rodzinne, bezdomność, przemoc, samotność, bariera językowa, problemy z aklimatyzacją, problemy zawodowe, problemy w rodzinie i wiele innych.

0